Haftanın eleme adayları belli oldu: ‘Artık her pazar mini bir final gibi’

Masterchef Allstar’da yarışma heyecanı devam ediyor. Bu hafta Barbaros’un kaptanlığında mavi takım ile Tolga’nın kaptanlığında kırmızı takım yaptıkları birbirinden farklı yemeklerle yarıştı. Peki, Masterchef Allstar’da eleme adayları kimler? Masterchef’te 18 Kasım’da son eleme adayı kim oldu?

MASTERCHEF’TE ELEME ADAYLARI KİM?

Mavi takım ilk takım oyunu kaybederek potaya Dilara ve Ayaz’ı soktu. İkinci takım oyununu kaybeden kırmızı takımda ise potada Eren ve Batuhan yer alıyor. Son takım oyununu da kaybeden kırmızı takım’da Tolga ve Hasan potaya girdi. Kıvanç ve Esra dışında kırmızı takımdaki herkes potaya girmiş oldu.

MASTERCHEF’TE SON ELEME ADAYI KİM OLDU?

Masterchef Allstar’da cumartesi günü yayımlanan bölüm ile haftanın son eleme adayı da belli olacak. Şef Fisun Ercan’ın konuk olduğu gecede Yuvalaça yemeği yapıldı.

Kıvanç, Barbaros ve Tahsin potaya girmekten kurtulan isimler olurken Esra, Sergen, Alican ve Cemre ikinci turda yarışacak.

Şeflerin tercih ettiği ürünlerin olduğu gecede Danilo Şef’in kutusunu seçen Sergen Canellonni, Somer Şef’i tercih eden Cemre ve Alican Egg Noodle, Mehmet Şef’i tercih eden Esra ise erişte kullanarak en başarılı tabakları yapmaya çalışacak.

Gecenin en başarılısı Alican oldu. Sergen’in ardından potaya girmekten kurtulan isim Cemre oldu. Esra ve Alican sona kalan iki isim oldu.

Potaya eklenen son isim Esra oldu.

Böylece potada olan isimler: Esra, Dilara, Ayaz, Eren, Batuhan, Tolga ve Hasan oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir