Oğuzhan Uğur’dan Mustafa Kartoğlu’na sert tepki: “Özür dileyecek misiniz?”

Son olarak Memleket Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi Babala TV’de konuk alan ünlü YouTuber Oğuzhan Uğur, programına yönelik “Hasan Atilla Uğur’un oğlu kaç para kazanacak? Mevzu budur bence” diyen Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu’na sert çıktı.

“HASAN ATİLLA UĞUR’UN OĞLU KAÇ PARA KAZANACAK?”

Kartoğlu, konuk olduğu Haber Global yayınında Muharrem İnce’nin konuk olduğu bölüme yönelik “7 saatlik programa ne kadar reklam alınacak, kaç kişi tıklayacak? Hasan Atilla Uğur’un oğlu kaç para kazanacak? Mevzu budur bence. Konuşacaksanız bunu konuşun. Onu da biz bilemeyiz. Para yurtdışından geldiği için. YouTube’dan geliyor… O yüzden” sözlerini kullanmıştı.

“BİLMEDEN KONUŞTUĞUNUZ İÇİN ÖZÜR DİLEYECEK MİSİNİZ?”

Uğur, Kartoğlu’na sosyal medyadan yanıt verdi. Kartoğlu’nun yayındaki sözlerini Twitter’dan paylaşan Uğur, “Gelirler bağışlanıyor. Bunu ilk bölümde duyurduk. Nereye bağışlanacağını da halk oylayarak seçiyor. Bilmeden konuştuğunuz için özür dileyecek misiniz Sn. Kartoğlu? Çok şey değil de… Dilersiniz belki” dedi.

“SİZ YORULMAYIN”

Uğur, sonraki paylaşımında da “Siz yorulmayın, ben koyayım” diyerek, daha önce gelirlerin bağışlanacağı yerin belirlenmesi amacıyla yaptığı anketi paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir